Öğrencisiyle İlişkiye Giren Öğretmen Hapis Cezası Aldı
ABD' 14 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olan Nicole Wilfinger isimli öğretmen, 38 ila 72 ay arasında hapis cezasına çarptırıldı..

  ABD'nin Las Vegas şehrinde bir dönem matematik öğretmenliği yapan bir kadın, reşit olmayan öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip yaşadıklarını cep telefonunun dijital günlüğüne kaydetti.

Nicole Wilfinger'ın cep telefonuna yaşı küçük bir öğrencisiyle yaşadıkları kendince önemli anları şöyle not aldı: 'İlk konuşma', 'arkadaşlık sonsuza kadar değişir', 'ilk öpücük', 'ilk kez birlikte olduk', 'onun yatağında ilk kez yattık', 'benim için ilk kez kovboy oldu'.

325 GÖRSEL BULUNDU

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberinde adı anılmayan öğrenci ile Wilfinger'ın ilişkisinin Haziran 2015'te başladığı ve o dönemde çocuğun 14 yaşındaki olduğu belirtildi.

Soruşturma sırasında polis, ikili arasında geçen bin 970 arama ve 156 mesaja rastladı. Ayrıca kadının telefonundan silinen 325 görsel bulundu.

EN AZ ÜÇ KEZ BİRLİKTE OLDULAR

Geçen mayıs ayında polis tarafından sorgulanan 37 yaşındaki Wilfinger ve öğrencisi, en az üç kez birlikte olduklarını itiraf etti.

Geçen günlerde görülen davada Bölge Yargıcı William Kephart, Wilfinger'ı 38 ila 72 ay arasında hapis cezasına çarptırdı.

EVLİ VE BİR KIZI VAR

Eski öğretmenin hapisten çıktından sonra 'cinsel suçlular' listesine kaydedilmesine de karar verildi.

Kararı duyunca ağlama krizine giren Wilfinger'ın evli olduğu ve küçük bir kızı bulunduğu öğrenildi.